מכון נדב

אודות מכון נדב

סנן ערכות הכנה לפי בחירתך...

טקסט כמה מילים אפשרי

אולי אפשר להוסיף פה ציטוט? או בלוק ליד תמונה כלשהי?

מכון

ארגון

תפקיד

  הכנה למבחנים פסיכוטכניים

  המבחנים משתנים בהתאם לתפקיד, ומורכבים ממספר חלקים: חלק כמותי, חלק מילולי, חלק צורני, חלק טכני, זריזות ודייקנות, תפיסה מרחבית ואנגלית. חלקי הבחינה השונים בודקים צדדים שונים באישיות הנבחן כאשר כל מבחן מותאם לבדיקת יכולת אישית מסוימת.

  הכנה לדינאמיקה קבוצתית

  מרכזי הערכה נועדו לבחון מועמדים בסיטואציות קבוצתיות ואישיות ,כשהמטרה לבדוק את האלמנטים התקשורתיים, המילוליים של המועמד כמו כן כושר ההובלה, המנהיגות, פרגון, לויאליות, אסרטיביות, וההשתלבות כפרט בקבוצה.

  הכנה לראיון אישי

  ראיון העבודה הינו אחד מהשלבים המשמעותיים ביותר בתהליך הקבלה לעבודה. לאורך כל הראיון, המרואיין מדבר בשתי שפות- "שפה מילולית" ו"שפה בלתי מילולית". לשתיהן חשיבות מכרעת על הרושם אותו אנו משאירים בקרב המראיין. ראיונות עבודה מעוררים אצלנו לרוב תחושות של לחץ וחשש, הגורמים לנו להתנהגות לא טבעית ועל כן רצוי לעשות הכנה מקצועית או עם חבר/ה.

  ניסיון של 12 שנים

  הניסיון המקצועי הנצבר אצלינו במכון מאפשר לצוות הפסיכולוגיים להתאים את ההכנה לתפקיד אליו הנכם מתמודדים, ולתת את הכלים הנכונים עבורכם כדי שתגיעו ליום המבחנים, מוכנים, מעודכנים, ונכונים להביא את המקסימום שלכם.

  ליווי אישי

  מכון “נדב” הינו מכון בוטיק, היחס בו אישי ומקצועי והרצון להנחלת הידע הנצבר הוא נר לרגלינו – לאורך השנים הצוות המקצועי דואג לחזק את המועמדים, לאפשר להם תרגולים נוספים וכל זאת המטרה שיגיעו למבחן עם התחושה שבאנו לנצח.

  תרגול און ליין

  ערכת המבחנים שלנו מעודכנת ומתעדכנת בהתאם למשובים שאנו מקבלים ודרכם נוספות שבידינו. הערכה מאפשרת תרגול ומכילה עשרות מבחנים ומאות שאלות. ניתן לתרגל בה 24/7 ומכל מכשיר אלקטרוני.

  WhatsApp chat
  X