מכון נדב

ברנדון קופרפילד

מייסד הייעוץ WP, הוא כבר הקפטן של הספינה הזאת מההתחלה הפליג אותו הבהמות המוצלחות שהיא היום. הוא ידוע בתעשייה להיות אחד המנכ”ל המוצלח ביותר. הוא אומר שהוא חייב את הצלחתו צוות הפנטסטי שלו.

קרא עוד »
מכון נדב

אשלי הארדי

היא הנה יזמית עסקית מוכשרת. כישוריה ליצור קשרים עם לקוחות הם אגדיים; שרפי אותה הם מדהימים, והידע הטכני שלה הוא מדהים. הוא סגנון ותוכן הוא סייע לגדול הלקוחות שלנו.

קרא עוד »
מכון נדב

קלארק רוברטס

להיות סמנכ”ל הכספים של התעשייה הפיננסית הוא משימה קשה, למרבה המזל הוא היה כאן כדי לאייש את ההגה להוביל את החברה במקום שבו הוא נדרש ללכת. הוא ידוע בשל כישוריו נתונים וניתוח, ויש אומרים שהוא יכול ליצור דוח כספי מלא בראשו ברגע שהוא מסתכל על הנתונים.

קרא עוד »
placeholder
מכון נדב

דניס נוריס

הוא סייע WordPress נושאים העסקי להגיע לגבהים חדשים ולהיכנס לשווקים חדשים. כישוריו של תפיסת השוק הבנה הם ללא תחרות, והוא מיצבה ייעוץ WP כבחירה הטובה ביותר עבור לקוחות.

קרא עוד »
placeholder
מכון נדב

ג’ינה קנדי

ככל שאנו לסייע לחברות אחרות לגדול, היא עוזרת לנו לצמוח. היא מטפלת כל העבודה הפנימית ייעוץ WP ומבטיחה כי עובדים ובעלי עניין שמחים. התחלופה הנמוכה שלנו ועובד מרוצים להראות שהיא עושה עבודה נהדרת.

קרא עוד »
placeholder
מכון נדב

פרננדו טורס

חוקי מס ותקנות כמה חלקים המסובכים והמקוממים ביותר של התעשייה הפיננסית. וזו הסיבה לכך שאנו בני מזל שיש לנו אותו בתור יועץ מס גולגולת שלנו. הוא האב של תחום המס, ויודע כל כך הרבה על מסים ככל האפשר מבחינה אנושית.

קרא עוד »
WhatsApp chat